foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSP (59)

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIALICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

3–LETNI OKRES KSZTAŁCENIA ZAKOŃCZONY EGZAMINEM MATURALNYM.

ZAPRASZAMY

TECHNIKUM

4–LETNI OKRES NAUKI ZAKOŃCZONY EGZAMINEM MATURALNYM I EGZAMINEM ZAWODOWYM.

ZAPRASZAMY

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

3–LETNI OKRES NAUKI W ZAWODZIE.

ZAPRASZAMY

KIERUNKI

WEJDŹ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

ZAPRASZAMY

SZKOLNE KOMUNIKATY

Informujemy, że z dniem 1 września 2016r. szkoła zmieniła nazwę z Zespołu Szkół Tekstylno-Handlowych w Żaganiu na Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu.

Dzwonki w szkole

dzwonki

Plan lekcji

plan

E-dziennik

Ścianka wspinaczkowa

 

Zapraszamy do korzystania ze ścianki wspinaczkowej znajdującej się na auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu.

Ścianka czynna jest w każdą środę, w godzinach 17.00-19.00.

 

Szkolna strzelnica

strzelnica

Zapraszamy na szkolną strzelnicę pneumatyczną.

Terminy zajęć dla uczniów szkoły:

  • poniedziałek- godz. 15.00 - 15.50,
  • środa - godz. 15.00 - 16.00

 

Serdecznie zapraszamy!

Logowanie do serwisu

Uczniowie z „59” na uroczystym powitaniu żołnierzy USA w Polsce 14 stycznia, 50 uczniów klas mundurowych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu wraz z wychowawcami i dyrekcją szkoły uczestniczyło w pikniku „Bezpieczna Polska”, połączonym z uroczystym powitaniem żołnierzy USA w Polsce, na placu gen. St. Maczka w Żaganiu. W uroczystości tej udział wzięli m.in.: premier Beata Szydło, Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz, ambasador USA w Polsce Paul W. Jonem, przedstawiciele władz państwowych, wojewódzkich i samorządowych.

 

PEŁNA FOTORELACJA TUTAJ.

 


 

10 stycznia 2017 r. Fundacja Edukacyjna Perspektywy po raz XIX przedstawiła Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. W kategorii technika Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu z wynikiem 47,16 punktów (na 100), zajął 8 miejsce w województwie. Jest to jednocześnie najwyższe miejsce wśród pozostałych techników w powiecie żagańskim. Zaledwie 1,4 punktu zabrakło nam, aby znaleźć się wśród 300 laureatów.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Uczniom i ich nauczycielom gratulujemy sukcesu.

 

Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie „ Wybieram Wybory”. Konkurs rozgrywany jest w trzech etapach –szkolnym (test), wojewódzkim (esej) i centralnym.

Więcej informacji u Dariusza Downara w gab. 18

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nadchodzi ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, na który czekamy cały rok. Niech spełnią się więc marzenia i niech będzie radośnie, rodzinnie i ciepło. Życzymy udanych, spokojnych, zdrowych i bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku, już od piątku odpoczywajcie!  Do zobaczenia 2 stycznia 2017!

2017 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu Rights Reserved