foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ZSTH 59

SZKOŁA KREATYWNEGO MYŚLENIA I DZIAŁANIALICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

3–LETNI OKRES KSZTAŁCENIA ZAKOŃCZONY EGZAMINEM MATURALNYM.

ZAPRASZAMY

TECHNIKUM

4–LETNI OKRES NAUKI ZAKOŃCZONY EGZAMINEM MATURALNYM I EGZAMINEM ZAWODOWYM.

ZAPRASZAMY

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

3–LETNI OKRES NAUKI W ZAWODZIE.

ZAPRASZAMY

KIERUNKI

WEJDŹ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

ZAPRASZAMY

SZKOLNE KOMUNIKATY

 

 BRAK OGŁOSZEŃ

 

Dzwonki w szkole

dzwonki

Plan lekcji

plan

Szkolna strzelnica

strzelnica

Zapraszamy na szkolną strzelnicę pneumatyczną.

Zajęcia pod okiem instruktorów odbywają się w każdy

• poniedziałek (godz.14.30-15.15)

• wtorek (godz.14.30-15.15)

• środę (godz.15.00-16.00).

Serdecznie zapraszamy!

Login Form

ITszkola LOGOPrzypomina się wszem i wobec, iż nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim PROJEKCIE IT SZKOŁA.

Można korzystać z materiałów metodycznych i merytorycznych. Rozwiązywać testy i pozyskiwać certyfikaty. Pojawiło się wiele nowych kursów e-learningowych nie tylko z informatyki, ale również matematyki, chemii, biologii, fizyki, ekonomii itd. Dostępne są również wykłady on-line.

Wszystkich chętnych, którzy tego jeszcze nie zrobili, zachęcam do zarejestrowania się na portalu Projektu i korzystania z udostępnionych dóbr wszelakich, a zarejestrowanych uczestników o aktywność. Uczniowie mogą otrzymać dodatkowe oceny przedmiotowe i z zachowania. Rejestracja jest darmowa, nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań, nieskomplikowana bo (czyt. ponieważ :) zajmuje około 78 sekund, aczkolwiek w razie problemów mogę pomóc.

Szkoły z czołowych pozycji, oprócz prestiżu, zadowolenia, poszerzenia wiedzy, umiejętności oraz horyzontów, otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego. Dla przypomnienie w roku 2013 nagrodą dla naszej szkoły był projektor multimedialny. Działajmy.

Czytaj więcej: Aktywne głosowanie. CZYM DLA MNIE JEST INTERNET?  GRAFICZNY SUPER KONKURS Z NAGRODAMI PROJEKTU IT...

 

Łukasz Kozyra z klasy 2 Technikum Logistycznego na pewno na to zasłużył. Wychowanek Sensei Artura Niezgody został dwukrotnym Mistrzem Polski. To niesamowity sukces Łukasza, który jest zawodnikiem Thai Kick Boxingu WKS "Sobieski" Żagań. Obydwa tytuły zdobył na Otwartych Mistrzostwach Polski World Kick Boxing And Karate Association, które odbyły się w Świdnicy 20.03.2016. Należy dodać, iż miał on sporą konkurencję, gdyż w mistrzostwach wystartowało 250 zawodników z ponad 20 klubów sportowych.

Łukasz Kozyra wywalczył:

W KATEGORII POINT FIGHTING:

- I miejsce i tytuł Mistrza Polski 

W KATEGORII LIGHT CONTACT:

- I miejsce i tytuł Mistrza Polski

 

Łukasz uzyskał również powołanie do Kadry Narodowej.

 

Gratulujemy i jesteśmy niezmiernie dumni z jego sukcesów!

Czytaj więcej: MÓWCIE MU "MISTRZU"!

W dniu 07.05.2016r. (w minioną sobotę) reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w II Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Paradnej Klas Mundurowych Województwa Lubuskiego.

 Nasi uczniowie ulegli tylko gospodarzom zajmując w każdej z wymienionych konkurencji II miejsce i w  klasyfikacji generalnej zdobywając po raz kolejny z rzędu  wicemistrzostwo województwa lubuskiego. Skład zespołu: Adam Dobrzański (kapitan), Basia Sysak, Natalia Jaszczak, Asia Woźniak, Kasia Kłonowska, Martyna Hamera, Agata Oportowska, Jakub Chojna, Michał Nowak, Radosław Stępniak, Filip Kierzkowski, Wiktoria Brzęczek, Mateusz Wątroba. W roli maskotki (Miś Wojtek) wystąpił Adrian Posielężny. Opiekunami naszej reprezentacji są Łukasz Cichanowicz i Grzegorz Jankowski.

Czytaj więcej: UCZNIOWIE  ZSTH  WICEMISTRZAMI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO 

2016 Copyright Zespół Szkół Tekstylno-Handlowych w Żaganiu Rights Reserved